Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
 • facebook
 • vkontakte
 • twitter
 • g+
// Головна / Дверi / Вхідні / Berez / Standart Strada / Еккриз

Каталог продукції

Дверi

SubCatalog

Еккриз

Вхідні вуличні двері Berez бездоганно помістили у собі всі необхідні елементи для безпеки Вашого помешкання. Ваш дім стане Вашейою фортецею з дверима Berez.

Варіанти виконання:
 • Image thumb
Варіанти кольору:
  • Дуб темний

Форма замовлення

Loading

Ваше замовлення надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!

 • Image thumb
 • Еккриз

Двері Еккриз дуже надійні, тому що виготовлені лише з якісних матеріалів з дотриманням всіх технологій виробництва вхідних дверей. Дані двері ідеально підходять для вуличного використання завдяки опції Strada для зовнішнього використання, на основі спеціальних матеріалів. Плита HLS - відрізняється високою стійкістю до вологи, а також високим рівнем фізико-механічних параметрів.дуже надійні, тому що виготовлені лише з якісних матеріалів з дотриманням всіх технологій виробництва вхідних дверей. Дані двері ідеально підходять для вуличного використання завдяки опціїStrada для зовнішнього використання, на основі спеціальних матеріалів. Плита HLS - відрізняється високою стійкістю до вологи, а також високим рівнем фізико-механічних параметрів.
 Конструкція
Дверне полотно товщиною 75 мм виготовлено з міцної сталі товщиною 1,2 мм. Полотно посилене стальним каркасом та вертикальними ребрами жорсткості 1,2мм, конусними петлями d-22/100мм із зовнішнім відкриванням 180 - 2шт, протизнімними ригелями (2шт.), подвійним контуром резинового ущільнювача. Коробка товщиною 100мм виготовлена зі спеціалізованого стального профілю (1,8мм) з посиленою планкою для замкових ригелів (5мм) та утеплена теплоізоляційним матеріалом на основі мінеральної кам’яної вати, р=115кг/м.к TERMOLIFE. Внутрішнє заповнення полотна - мінеральна вата «Изовер» товщиною 50мм, це еластичний ізоляційний матеріал на основі вспіненого пінополіетилену (2мм), забезпечує тепло-звуко і гідро- паро-ізоляцію, екологічний. Оздоблення дверей  – це фрезерована МДФ плита товщиною 10/10 мм з двох сторін, покрита вуличною плівкою Vinorit – антивандальне покриття ПВХ, котре повністю пристосовано для декоративного оздоблення броньованих дверей зовнішнього використання. Покриття має захист від ультрафіолетових променів, перепадів температур, вологи, стійке до механічних впливів. 
Комплектация:
Верхгій замок Securemme - 2029
Нижній замок (основний) - “KALE KILIT”- 282RD
Серцевина - “Fuaro”- 80мм
Бронакладки -“Fuaro” (скрытая)
3 конусні петлі
Лиштва  МДФ (12мм/70мм) з покриттям  ПВХ.
Ручка S.A.P-524
Вічко Apecs 50-90
Стандартні разміри у блоці:
850*2040 мм
880*2040 мм
950*2040 мм 

Догляд за вхідними дверима

 • Вхідні двері постачаються у фірмовій упаковці для транспортування та подальшого зберігання товару. Вхідні двері до монтажу повинні зберігатися у сухому та провітрюваному приміщенні з температурним режимом від +15 до +30 , без різких температурних перепадів. Двері можна зберігати на відкритому повітрі під навісом з цілісного брезенту не більше 12 годин. При розпакуванні та установці (в процесі монтажу) дверей або при виконанні оглядових робіт в періоді експлуатації необхідно перевірити чистоту й наявність мастила, а також опорних кульок в навісах.
 • Подальший догляд дверей:
 • Двері повинні знаходитись під навісом або козирком або у тамбурі (додатковий захист від опадів та сонячних променів), що в свою чергу значно поліпшить умови експлуатації, знижуючи утворення конденсату на внутрішній облицювальної панелі і металевих поверхнях.
 • Догляд за вхідними дверима повинен відбуватися при температурному режимі від +5 по Цельсію. Один раз на шість місяців змащуйте дверні петлі, циліндри, ригелі замку та інші рухливі механізми машинним маслом або WD-40.
 • По мірі забруднення двері необхідно протирати тканинною з мікрофібри. Для очистки не використовуйте абразивні або хімічні речовини. Для збереження кольору та загального вигляду дверей, не використовуйте розчинники, ацетон або речовини з вмістом хлору.

Компания Страж предоставляет гарантию на всю свою продукцию. На фурнитуру металлических дверей импортного производства гарантия составляет 5 лет с момента покупки. Гарантия распространяется только на дверную фурнитуру тех дверей ТМ Страж, на упаковке которых есть пометка "Гарантия 5 Лет" и после прохождения регистрации

Гарантия на двери ТМ Страж составляет 1 год с момента покупки. Под гарантией подразумевается замена фурнитуры и бесплатное сервисное обслуживание. Замена фурнитуры проводится за счет компании "Страж" в том случае, если глазок, замок или ручка перестали функционировать в процессе правильной эксплуатации стальной двери ТМ Страж. В этом случае Вам достаточно связаться с нами по указанным номерам и выслать на почту фотографии дефекта. После чего будет абсолютно бесплатно произведена замена брака.

Кроме того мы предоставляем гарантию на мдф накладки с израильской пленкой Vinorit, и в случае вздутия МДФ накладки при правильной эксплуатации Вам будет так же абсолютно бесплатно выслана замена брака. Под сервисным обслуживанием подразумевается консультация

Гарантия не распространяется, если:

 • Купленные двери являются подделкой ТМ Страж и не имеют следующих отличительных атрибутов: лейбл в верхнем правом/левом углу дверного полотна, штампованный логотип на дверном пороге, фирменная упаковка.
 • Стальная дверь была установлена монтажной организацией или частным лицом без лицензии, либо самостоятельно.
 • Стальная дверь подвергалась механическим воздействиям: попытки взлома, вандализм.
 • Срок эксплуатации товара истек: со времени покупки двери прошло более 5 лет.
 • Аналогичный вид фурнитуры был снят с производства и нет возможности произвести замену.
 • Собственник товара изменился: если Вы вследствие сложившихся обстоятельств переехали в квартиру, где до Вас была куплена и установлена дверь ТМ Страж.
 • Входная дверь было установлена на улицу с неподходящим для этого покрытием
 • Над входной дверью, установленой на улице, отсутсвует козырек.

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!