Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
 • facebook
 • vkontakte
 • twitter
 • g+
// Головна / Дверi / Вхідні / Berez / Vero / Темпо

Каталог продукції

Дверi

SubCatalog

Темпо

Вхідні квартирні двері Berez ідеально підійдуть під будь який інтер'єр. Чи це квратира, чи офіс квартирні двері Berez забезпечуть затишок та безпеку приміщення.

Варіанти виконання:
 • Image thumb
Варіанти кольору:
  • Венге сірий горіх

Форма замовлення

Loading

Ваше замовлення надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!

 • Image thumb
 • Темпо

Двері Темпо дуже надійні, тому що виготовлені лише з якісних матеріалів за дотриманням всіх технологій виробництва вхідних дверей. Дані двері ідеально підходять як для квартир, так і для офісних приміщень, забезпечуючи затишок в інтерєрі. 

Конструкція

Дверне полотно товщиною 70 мм виготовлено з міцної сталі товщиною 1,2 мм. Полотно посилене стальним каркасом та вертикальними ребрами жорсткості 1,2мм, конусними петлями d-22/100мм із зовнішнім відкриванням 180 - 2шт, протизнімними ригелями (2шт.), подвійним контуром резинового ущільнювача. Коробка товщиною 80мм виготовлена зі спеціалізованого стального профілю (1,8мм) з посиленою планкою для замкових ригелів (5мм). Внутрішнє заповнення полотна - мінеральна вата. Оздоблення дверей – це фрезерована МДФ плита товщиною 8/8 мм з двох сторін, ламінована плівкою ПВХ. 

 

Комплектація:

Верхній замок S.A.P.-10.01 (аналог Guardian)

Нижній замок (основний) - S.A.P. Desing - 252 (аналог Kale)

Серцевина - “S.A.P.”- 80мм

Броненакладки - “Fuaro” (зовнішня)

2 конусні петлі

Лиштва  МДФ (12мм/70мм) з покриттям  ПВХ.

Ручка “Punto” (Alfa) (зовнішня)

Вічко Apecs 50-90

Стандартні розміри по блоку:

850*2040 мм

880*2040 мм

950*2040 мм

Догляд за вхідними дверима

 • Вхідні двері постачаються у фірмовій упаковці для транспортування та подальшого зберігання товару. Вхідні двері до монтажу повинні зберігатися у сухому та провітрюваному приміщенні з температурним режимом від +15 до +30 , без різких температурних перепадів. Двері можна зберігати на відкритому повітрі під навісом з цілісного брезенту не більше 12 годин. При розпакуванні та установці (в процесі монтажу) дверей або при виконанні оглядових робіт в періоді експлуатації необхідно перевірити чистоту й наявність мастила, а також опорних кульок в навісах.
 • Подальший догляд дверей:
 • Двері повинні знаходитись під навісом або козирком або у тамбурі (додатковий захист від опадів та сонячних променів), що в свою чергу значно поліпшить умови експлуатації, знижуючи утворення конденсату на внутрішній облицювальної панелі і металевих поверхнях.
 • Догляд за вхідними дверима повинен відбуватися при температурному режимі від +5 по Цельсію. Один раз на шість місяців змащуйте дверні петлі, циліндри, ригелі замку та інші рухливі механізми машинним маслом або WD-40.
 • По мірі забруднення двері необхідно протирати тканинною з мікрофібри. Для очистки не використовуйте абразивні або хімічні речовини. Для збереження кольору та загального вигляду дверей, не використовуйте розчинники, ацетон або речовини з вмістом хлору.

Компания Страж предоставляет гарантию на всю свою продукцию. На фурнитуру металлических дверей импортного производства гарантия составляет 5 лет с момента покупки. Гарантия распространяется только на дверную фурнитуру тех дверей ТМ Страж, на упаковке которых есть пометка "Гарантия 5 Лет" и после прохождения регистрации

Гарантия на двери ТМ Страж составляет 1 год с момента покупки. Под гарантией подразумевается замена фурнитуры и бесплатное сервисное обслуживание. Замена фурнитуры проводится за счет компании "Страж" в том случае, если глазок, замок или ручка перестали функционировать в процессе правильной эксплуатации стальной двери ТМ Страж. В этом случае Вам достаточно связаться с нами по указанным номерам и выслать на почту фотографии дефекта. После чего будет абсолютно бесплатно произведена замена брака.

Кроме того мы предоставляем гарантию на мдф накладки с израильской пленкой Vinorit, и в случае вздутия МДФ накладки при правильной эксплуатации Вам будет так же абсолютно бесплатно выслана замена брака. Под сервисным обслуживанием подразумевается консультация

Гарантия не распространяется, если:

 • Купленные двери являются подделкой ТМ Страж и не имеют следующих отличительных атрибутов: лейбл в верхнем правом/левом углу дверного полотна, штампованный логотип на дверном пороге, фирменная упаковка.
 • Стальная дверь была установлена монтажной организацией или частным лицом без лицензии, либо самостоятельно.
 • Стальная дверь подвергалась механическим воздействиям: попытки взлома, вандализм.
 • Срок эксплуатации товара истек: со времени покупки двери прошло более 5 лет.
 • Аналогичный вид фурнитуры был снят с производства и нет возможности произвести замену.
 • Собственник товара изменился: если Вы вследствие сложившихся обстоятельств переехали в квартиру, где до Вас была куплена и установлена дверь ТМ Страж.
 • Входная дверь было установлена на улицу с неподходящим для этого покрытием
 • Над входной дверью, установленой на улице, отсутсвует козырек.

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!