Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
  • facebook
  • vkontakte
  • twitter
  • g+
// Головна / Публікації /  / Belwooddoors - відповіді на Ваші запитання!

Belwooddoors - відповіді на Ваші запитання!

30. 01. 2014

Компанія «BELWOODDOORS» є однією з кращих по виробництву міжкімнатних дверей. Підтверджуючи якість нашої продукції ми відповідаємо на будь-які Ваші запитання. 

1.Що входить в комплект з дверима?

До комплекту входить: дверне полотно, стійки дверної коробки, лиштва, портали. Комплектація дверей залежить від потреб клієнта.

A) Дверний комплект з порогом і лиштвою з двох сторін – це дверне полотно, 3 стійки дверної коробки, 5 лиштв, 2,5 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна дверного полотна + ціна стійки  коробки (3 шт), + ціна лиштви (5 шт) + ціна за портал (2,5 шт при необхідності).

B) а) Дверний комплект , без порогу і лиштвою з двох сторін – це дверне полотно, 3 стійки дверної коробки, 5 лиштв, 2,5 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна дверного полотна + ціна стійки  коробки (3 шт), + ціна лиштви (5 шт) + ціна за портал (2,5 шт при необхідності).

C) Дверний комплект з порогом і лиштвою з однієї сторони – це дверне полотно, 3 стійки дверної коробки, 2,5 лиштв, 2,5 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна дверного полотна + ціна стійки  коробки (3 шт), + ціна лиштви (2,5 шт) + ціна за портал (2,5 шт при необхідності).

D) Дверний комплект без порогу і  лиштвою з однієї сторони – це дверне полотно, 2,5 стійки дверної коробки, 2,5 лиштв, 2,5 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна дверного полотна + ціна стійки  коробки (2,5 шт), + ціна лиштви (2,5 шт) + ціна за портал (2,5 шт при необхідності).

E) Дверний комплект  подвійний без порогу і  лиштвою з двох сторін – це два  дверних  полотна, 3 стійки дверної коробки, 6 лиштв, 3 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна двох дверних полотен + ціна стійки  коробки (3 шт), + ціна лиштви (6шт) + ціна за портал (3 шт при необхідності).

F) Дверний комплект  подвійний з порогом і  лиштвою з двох сторін – це два  дверних  полотна, 4 стійки дверної коробки, 6 лиштв, 3 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна двох дверних полотен + ціна стійки  коробки (4 шт), + ціна лиштви (6шт) + ціна за портал (3 шт при необхідності).

G) Дверний комплект  подвійний з порогом і  лиштвою з однієї сторони – це два  дверних  полотна, 4 стійки дверної коробки, 3 лиштв, 3 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна двох дверних полотен + ціна стійки  коробки (3 шт), + ціна лиштви (3шт) + ціна за портал (3 шт при необхідності).

Н) Дверний комплект  подвійний без порогу і  лиштвою з однієї сторони – це два  дверних  полотна, 3 стійки дверної коробки, 3 лиштв, 3 портали (при необхідності).Відповідно ціна за комплект буде: ціна двох дверних полотен + ціна стійки  коробки (3 шт), + ціна лиштви (3шт) + ціна за портал (3 шт при необхідності).

2.Чи існують розсувні двері?

Так. На розсувну систему можна встановити будь-яке дверне полотно «BELWOODDOORS».

3.Яка ширина коробки «BELWOODDOORS»?

Ширина коробки 74 мм.

4.Що робити якщо товщина стіни більше 74 мм?

В такому випадку використовується добірна планка (портал). Вони бувають по ширині 12 см і 20 см.

5.Двері всередині пусті? (таке запитання виникає після того, як постукати по дверях).

Всередині дверної коробки знаходяться соти із 3 мм МDF. Це значно полегшує конструкцію, надає конструкції  потужне ребро жорсткості, підвищує звукоізоляцію.

6.Чи існують подвійні двері?

Так, подвійні двері можна встановити з любих двох дверних полотен виробництва «BELWOODDOORS». Спеціально для таких дверей компанія виготовляє декоративні притворні планки.

7.Чи появляться нові моделі дверей?

Щороку «BELWOODDOORS» оновлює модельний ряд. Компанія слідкує за останніми тенденціями в індустрії оздоблювальних матеріалів і виготовляє сучасні і найкращі двері Білорусії.

8.З чого зроблені двері?

Двері «BELWOODDOORS» - це шпоновані двері які виготовлені за новими технологіями виробництва. Каркас дверей виготовляється із масиву сосни, зверху на який наноситься шпон або екошпон ( залежить від моделі). Між масивом і шпоном використовується стабілізуюча МDF підложка, яка необхідна для збереження  цілісності покриття. Зверху на всі шпоновані двері наносять 3 шари лаку для захисту шпону від механічних пошкоджень і навколишнього середовища.

9.Чим відрізняються шпоновані двері від дверей МДФ?

Шпоновані двері – це двері із дерева, виготовлені за новими технологіями. Як правило, двері виготовляють повністю  з масиву. Однак, це не завжди зручно в іхній експлуатації: такі двері важкі, вони часто змінюють свою геометрію,так як, деревина натуральний матеріал, для якого властиві процеси розбухання і всихання, що в свою чергу спричиняє деформацію. Для полегшення дверного полотна, покращення його експлуатаційних властивостей, каркас дверей виготовляється з масиву, а внутрішня частина заповнюється сотами. Таким чином, полотно стає легшим, зберігаючи при цьому свої міцнісні і звукоізоляційні властивості. Зверху на каркас наноситься шпон (з використанням стабілізуючої підложки).

В виробництві «дверей МДФ», як правило, каркас виготовляється з МДФ на який наноситься лист МДФ визначеної форми (накладка), на який наноситься фарба, ПВХ (Полівінілхлорид).

10.Що таке шпон?

Тонкий зріз деревини, який при виробництві дверей оброблюється і покривається лаком.

11.Чи правда те, що двері з масиву міцніші і кращі ніж шпоновані ?

Це різні двері. В деяких випадках, наприклад в банях краще встановити двері з масиву, в той час як шпоновані двері – це двері виготовлені за найсучаснішими технологіями. В процесі експлуатації двері з масиву «дихають»,  то набухають то всихають. Відповідно в місцях з’єднання тахлі буде видно не профарбовані місця, можуть з’являтись тріщини. Шпоновані двері ні в чому не поступаються дверям, виготовлених з масиву,а за деякими параметрами перевершують їх: звуко-  і теплоізоляція. Особливості конструкції забезпечують майже повну звукоізоляцію і герметичність; оптимальне співвідношення «ціна – якість»; стійкість до тривалої експлуатації. Шпоновані двері стійкі до корозії і всихання.

12.Як монтується добірна планка (портал)?

Портал кріпиться до коробки і проєму, залежно від побажань клієнта на дюбеля або монтажну піну. Сьогодні  також використовується телескопічна система, яка полегшує монтаж і надає більш естетичний вигляд дверного блоку.

13.Чому лиштву виготовляють з МДФ?

МДФ більш пластичний матеріал, чим масив деревини, саме тому він краще прилягає до стіни під час кріплення, не залишаючи зазору. Завдяки однорідній щільності менше  піддається деформації  при дії зовнішніх факторів.

14.Чи можна монтувати шпоновані двері в санвузол?

Так можна. Всі двері покриті 3 шарами лаку, які захищають шпон від пошкоджень. В санвузлах з поганою вентиляцією, достатньо один раз обробляти двері поліролем з воском.

15.Як встановлюється скло у дверях?

Все залежить від моделі дверей. У формованих і фрезерованих дверях в верхньому торці є технологічний отвір, через який вставляється скло. Щоб уникнути вібрації скла,  краї отвору обробляються силіконом. В тафльованих дверях скло кріпиться до каркасу багетної рамки. В дверях рамкової конструкції – скло встановлюється в технологічні отвори при збиранні.

16.В якому місті виготовлені двері?

На сьогоднішній день, «BELWOODDOORS» - це дві фабрики по виготовленню дверей: одна в Мінську, друга в Городее ( 100 км від Мінська).

17.Яке покриття використовується в дверях ТМ «BELWOODDOORS»? (всі запитання стосовно покриття)

У виробництві дверей використовується декілька видів покриття:

Натуральний шпон – це тонкі листи деревини, які мають натуральний колір і структуру. Лист натурального шпону виготовляють шляхом зрізання тонкої частини поверхні з масиву деревини – його спилюють, злущують, стругають. Головна ціль – зберегти деревну структуру поверхні. Плюси натурального шпону – це: екологічна чистота матеріалу, унікальність фактури, естетичність матеріалу. Шпон дешевший деревного масиву і полотно з ним  важить менше. Такі переваги натурального шпону. Натуральним шпоном личкуються моделі Кароліна, Наполеон, Аріна, Маріна, Франческа, Классика Люкс.

Шпон fine-line – шпон, виготовлений з лущеного шпону мягких порід деревини шляхом формування його в блоки, з яких потім отримують шпон різноманітних кольорів, малюнків і розмірів натурального дерева шляхом нарізання з блоків під кутом 45º. Більшість дверей  «BELWOODDOORS» личковані саме цим видом шпону. СPL-покриття  (Сontinuous Pressure Laminat -  пластик неперервного тиску). Це ламінат, виготовлений на двострічковому пресі. В процесі виробництва тиск на матеріал постійно збільшується, в результаті чого виникає, так званий «гладильний ефект» - поступове і акуратне видалення повітря і газових включень із всіх його частин. Такий метод пресування в поєднанні з строгим дотриманням температурного режиму забезпечує високу пластичність СPL. Зносостійкість і екологічність цього пластику відповідає всім вимогам поставлених до матеріалів даного класу. В СPL покритті може виготовлятись люба модель із серії «Максимум», а також модель «Классика» ( для спеціалізованих замовлень).

Екошпон – екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров’я  людини і навколишнього середовища як в процесі виробництва та експлуатації, так і при утилізації. Випускається на основі пергаменту, не просоченого смолами. В виробництві використовується німецький екошпон Egger, а також японський Toppan ( з 3D wood-look effect). Екошпоном личковані всі моделі в серіях «Капрічеза екошпон і «Гранд екошпон».

18.Чи є двері МДФ?

Двері МДФ – це двері виготовлені із штучних матеріалів. ТМ «BELWOODDOORS» - це каркасно-щитові шпоновані двері, в яких каркас виготовляється із масиву сосни і інших натуральних матеріалів. Як правило двері МДФ користуються високою популярністю у покупців, які шукають недорогі двері. В асортименті це двері серії «Капрічеза екошпон».

19.А шпон не відклеюється?

Ні, не відклеюється. Шпон накладається на стабілізуючу підложку МДФ, що забезпечує його надійне приклеювання. «BELWOODDOORS» – єдине виробництво в Білорусії, яке дає гарантію на двері 2 роки.

20.Наскільки міцне скло в моделях з повним склінням, де його не можна замінити і воно стаціонарне ?

В таких моделях використовується міцне калене  скло товщиною 4 і 6 мм, яке пройшло термічну обробку в печах, що в декілька разів збільшує його міцність. Таке скло досить важко розбити. Дане скло являється безпечним для людини, так як у випадку розбиття воно розсипається на дрібні частинки, що унеможливлює порізи.

21.Чи можливо Ваші двері встановлювати як вхідні?

«BELWOODDOORS» - це міжкімнатні двері. В якості вхідних дверей в квартиру можна встановити модель «Классика Люкс». Всередині ця модель буде повністю заповнена сосновим брусом. Дана модель відповідає стандартам вхідних дверей. Однак, модель відноситься до несерійного виробництва і може бути оформлена для продажу тільки в якості індивідуального замовлення. Увага! Дану модель не можна використовувати як вуличний вхідні двері.

Читайте також

17. 07. 2015

Штучна трава представляє собою – синтетичне покриття, яке виготовляється за технологією тафтинг-методу, переважно продається у рулонах....

08. 07. 2015

Ламінування панелей – це один з найкращих методів покриття та декорування панелей ПВХ. Дане покриття надає ряд переваг в порівнянні з...

19. 09. 2014

Натуральний зовнішній вигляд. Тільки справжня деревина має благородний природній малюнок, з яким неможливо порівняти покриття «під дерево...

28. 03. 2014

Коротка рекомендація із вибору малюнку шпалер залежно від розміру кімнати.

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!