Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
  • facebook
  • vkontakte
  • twitter
  • g+
// Головна / Публікації /  / Ламіновані панелі - панелі нового покоління.

Ламіновані панелі - панелі нового покоління.

08. 07. 2015

Новинка сезону від ТМ Riko

Ламіновані панелі - панелі нового покоління.

Ламінування панелей – це один з найкращих методів покриття та декорування панелей ПВХ. Дане покриття надає ряд переваг в порівнянні з іншими покриття, а саме:

  1. Відмінні тактильні відчуття та фактурна поверхня. Ламінування чи не єдиний метод з допомогою якого ми можемо надати вигляд і структуру будь-якої бажаної поверхні, чи то камінь, чи то дерево. Також створюєю мінімальний 3Д ефект, тим самим надаючи панелям максимальної схожості до бажаної поверхні.
  2. Стійкість до механічних пошкоджень. Ламінування поверхні один із самим надійних та міцних методів декорування поверхні. Плівка якою покривається панель є значно щільніша (у порівнянні з фотодруком та термопереводом) в результаті при пошкоджені ми отримуємо менш видимі подряпини. Таке покриття ідеально підходить для приміщень з високою прохідністю, або там де є домашні тварини. Ламіноване покриття – це додатковий, більш щільний бар’єр захисту від пошкоджень.
  3. Підвищена еластичні панелей ПВХ. Ламінування поверхні дозволяє нам зберегти зовнішній вигляд панелей навіть при сильних температурних перепадах.
  4.  Термостійкість до легких пошкоджень від нагрівання поверхні.
  5. Екологічність. Панелі  Le Gran від ТМ Riko виключно екологічний та нетоксичний матеріал для декорування приміщень. Компанія Riko використовує лише найкращу сировину, не токсичні клеї та екологічно чисті матеріали.

Всі ці переваги роблять ламіновані панелі невідмітним елементом сучасного інтер’єру.   

Читайте також

17. 07. 2015

Штучна трава представляє собою – синтетичне покриття, яке виготовляється за технологією тафтинг-методу, переважно продається у рулонах....

19. 09. 2014

Натуральний зовнішній вигляд. Тільки справжня деревина має благородний природній малюнок, з яким неможливо порівняти покриття «під дерево...

28. 03. 2014

Коротка рекомендація із вибору малюнку шпалер залежно від розміру кімнати.

30. 01. 2014

Для ламінованої підлоги компанії надають прописані умови для монтажу експлуатації та догляду за підлогою. У випадку недотримання даних...

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!