Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
  • facebook
  • vkontakte
  • twitter
  • g+
// Головна / Публікації /  / Штучна трава найкраще вуличне покриття.

Штучна трава найкраще вуличне покриття.

17. 07. 2015

Штучна трава найкраще вуличне покриття, яке ідеально імітує натуральний вигляд.

Штучна трава представляє собою – синтетичне покриття, яке виготовляється за технологією тафтинг-методу, переважно продається у рулонах. Що собою являє тафтинг-метод?   

Тафтинг-метод представляє собою особливу технологію при якій в волокна, які імітують стебла трави, вплітаю високо еластичну основу, яка згодом покривається латексом. Ворс такого покриття виготовляється з поліпропілену або поліетилену, в залежності від подальшої класифікації та місця застосування даного покриття. Висота ворсу переважно коливається від 6 до 100 мм.

Усі ці технологічні особливості надають покриттю – штучна трава, особливі переваги, в порівнянні з натуральними аналогами. Штучна трава: не міняє свого зовнішнього вигляду в залежності від температурного сезону; вона не боїться дощу, снігу та інших природніх та температурних коливань; за покриттям штучна трава не потрібно доглядати, як за природнім покриттям (підливати, удобрювати, підстригати); також дане покриття не боїться УФ променів; йому не страшні шкідники.

Використовуючи покриття на майданчиках Ви уникаєте ризиків додаткового травмування завдяки поліпропіленовій нитці, також трава не просідає і не витоптується. Покриття має унікальну пружність, а також зберігає вертикальне розміщення стебел. У штучної трави  значно вищі експлуатаційні  якості, у порівняні з натуральним аналогом,  це покриття можна використовувати 24 години на добу, 365 днів в році.

Штучна трава – це також сучасний підхід для декорування власного простору. Жителі мегаполісів нерідко зіштовхуються з гострою потребою відчути затишок і тепло природи, проте не завжди це можливо, більшість площин міста покрита бетоном та асфальтом. Чудовим варіантом для вирішення даної проблеми є штучна трава. Місця та методи її просто вражають. Пропонуємо Вам ознайомитись з декількома варіантами:

Читайте також

08. 07. 2015

Ламінування панелей – це один з найкращих методів покриття та декорування панелей ПВХ. Дане покриття надає ряд переваг в порівнянні з...

19. 09. 2014

Натуральний зовнішній вигляд. Тільки справжня деревина має благородний природній малюнок, з яким неможливо порівняти покриття «під дерево...

28. 03. 2014

Коротка рекомендація із вибору малюнку шпалер залежно від розміру кімнати.

30. 01. 2014

Для ламінованої підлоги компанії надають прописані умови для монтажу експлуатації та догляду за підлогою. У випадку недотримання даних...

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!