Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
  • facebook
  • vkontakte
  • twitter
  • g+
// Головна / Публікації / Свіжі новини / Новинка в товарному портфелі компанії "Стар-Буд"

Новинка в товарному портфелі компанії "Стар-Буд"

26. 10. 2016

У нас поповнення товарного портфелю! Компанія Стар-Буд представляє до Вашої уваги новинку – пластиковий плінтус Корнер. Це плінтус польського виробництва торгової марки Корнер. На сьогоднішній день цей плінтус являється безперечним лідером на ринку у порівнянні зі своїми конкурентами. Пластиковий плінтус Корнер має ряд вагомих переваг, котрі роблять його найбільш популярним серед споживачів:

  • М’які краї. Це значна особливість цього плінтусу. Адже саме завдяки їй він ідеально прилягає до будь якої стіни чи підлоги, котрі у свою чергу не завжди і не всюди бувають рівними, без викривлень.
  • Пластичність. Корнер – це надзвичайно пластичний плінтус. Ця особливість дозволяє монтувати його навіть біля напівкруглої стіни чи навколо арки. Не потрібно робити багато нарізок, як у випадку з простим плінтусом, оскільки плінтус Корнер прекрасно лягає у таких місцях.
  • Зручний кабельний канал. Навіть у вже замонтований плінтус Корнер Ви з легкістю заховаєте всі електропроводи. Кабельний канал у цьому плінтусі легко відкривається та закривається.
  • Широка гама кольорів. У плінтуса Корнер колірна гама дуже багата. Ви без проблем підберете відтінок, що найкраще підійде саме Вам, як до стін так і до найекзотичніших відтінків підлоги.  

Купуючи пластиковий плінтус Корнер Ви купуєте не лише якісну сертифіковану продукцію, Ви купуєте справді прекрасний оздоблювальний матеріал та особливий акцент довершеності інтер’єру помешкання.

Читайте також

17. 02. 2017

Новинка! Компанія Стар-Буд презентує новинку в асортименті ТМ Kedr! Новий, вишуканий дизайн! Не пропустіть!

05. 08. 2016

Компанія "Стар-Буд" презентує новинку - глянцеві, безшовні ПВХ панелі товщиною 4мм! Скоро на складі компанії!

19. 07. 2016

Компанія "Стар-Буд" пропонує Вам новинку від ТМ "Оміс" - нова колекція дверей під фарбування!

15. 07. 2016

Компанія Стар-Буд пропонує НОВИНКУ - високоякісні підвіконня ТМ Topalit австрійського виробництва!

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!