Гуртова дистрибуціябудівельно- оздоблювальних матеріалів.
  • facebook
  • vkontakte
  • twitter
  • g+
// Головна / Публікації / Свіжі новини / Підсумки семінару Академії "Вarlinek"

Підсумки семінару Академії "Вarlinek"

05. 05. 2015

28.04.2015 р. Спільно з компанією "Barlinek" Cалон Дверей та Підлоги СтарДизайн проводив семінар програми Академія "Вarlinek".
Дійство відбулось у одному з найкращих готелів м. Львова "Citadel Inn" Основною тематикою заходу була ексклюзивна презентація паркетної дошки від іменних дизайнерів.А саме: 
- Колекція Senses - absolute wood experience - Мінімалістична форма та вишукані деталі, це квінтесенція кращого дизайну, яка робить підлоги SENSES справжнім оздобленням розкішного інтер'єру сьогодні і в майбутньому.Патрисія Зачиньска Дизайнер, співавтор колекції SENSES
- Колекція Jean Marc Artisan – handmade wooden floors - Подібно королівським майстрам ручної роботи, створені ним предмети перетворюються на справжні витвори мистецтва. Вишуканість і кращі традиції майстерності в поєднанні з знаннями історії мистецтва та сучасного дизайну. 
На даному семінарі фахівці компанії "Barlinek" розповідали про: - Європейські тренди створення інтер'єрів. - Новинки компанії Barlinek 2015 року. Доповідач: Dariusz Wojdat (проект бізнес-менеджер АТ Barlinek, Польща) - Barlinek. Підлога зі своїм кліматом. Тенденції 2015.Доповідач: Володимир Шевчук (начальник відділу маркетингу ТОВ Барлінек Інвест, Україна)
А також на кожного відвідувача семінару очікувала можливість поспілкуватися з головним архітектором міста; презентація бонусних програм і дисконтних карточок від салону дверей та підлоги СтарДизайн$ приємна атмосфера та гарний настрій!
 

Читайте також

17. 02. 2017

Новинка! Компанія Стар-Буд презентує новинку в асортименті ТМ Kedr! Новий, вишуканий дизайн! Не пропустіть!

26. 10. 2016

Компанія "Стар-Буд" представляє новинку в товарному асортименті - гнучкий підлоговий плінтус ТМ "Korner"!

05. 08. 2016

Компанія "Стар-Буд" презентує новинку - глянцеві, безшовні ПВХ панелі товщиною 4мм! Скоро на складі компанії!

19. 07. 2016

Компанія "Стар-Буд" пропонує Вам новинку від ТМ "Оміс" - нова колекція дверей під фарбування!

Замовити дзвінок

Loading

Ваш запит надіслано!

Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш оператор.

Помилка!

Повідомлення не надіслано!