Starbud play button 1
ГК «СТАР-БУД»
Понад 10 років креативної та ексклюзивної роботи на ринку будівельно-оздоблювальних матеріалів Західної та Центральної України.

Основний напрямок діяльності компанії «Стар-Буд» - гуртова та роздрібна торгівля будівельно оздоблювальними матеріалами у 23 областях України.

У нас найкращі ціни на якісний товар!
Своєчасна доставка товару гарантована відпрацьованою логістикою та величезними складськими запасами.
Унікальний кошик пропозицій: новинки, акційні товари за мінімальними цінами, унікальні торгові пропозиції та шалені знижки!
З нами вигідно та зручно
Ми продаємо тільки сертифіковані та якісна будівельно-оздоблювальні матеріали.
Професійна консультація.
Безкоштовна професійна розробка дизайну на будь який смак.
З нами вигідно та зручно
Історія компанії

З моменту заснування компанією керують віддані справі та далекоглядні керівники, які у своїй діяльності завжди прагнуть бути на крок попереду щоб забезпечити успіх компанії.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Компанія «Стар-Буд» продає лише високоякісні будівельно-оздоблювальні матеріли, якість котрих підтверджена сертифікатами відповідності європейського та вітчизняного зразка. Всі сертифікати представлені компанії «Стар-Буд» виробниками товарів, що підтверджують їхню якість на ринку.

Наші партнери

Ми ретельно перевіряємо всіх наших постачальників і вибираємо лише лідерів! Наші партнери – лідери у своєму сегменті на ринку України та Європи, що виробляють високоякісний матеріал. Багаторічний досвід та активний розвиток у ногу з часом – це головні переваги наших партнерів та основна ціль у нашій сумісній співпраці у майбутньому.

Sb vacancies tiny