Штучна трава найкраще вуличне покриття.
Підлога — 25.08.2016

Штучна трава найкраще вуличне покриття, яке ідеально імітує натуральний вигляд.

   Штучна трава представляє собою – синтетичне покриття, яке виготовляється за технологією тафтинг-методу, переважно продається у рулонах. Що собою являє тафтинг-метод?   

   Тафтинг-метод представляє собою особливу технологію при якій в волокна, які імітують стебла трави, вплітаю високо еластичну основу, яка згодом покривається латексом. Ворс такого покриття виготовляється з поліпропілену або поліетилену, в залежності від подальшої класифікації та місця застосування даного покриття. Висота ворсу переважно коливається від 6 до 100 мм.

   Усі ці технологічні особливості надають покриттю – штучна трава, особливі переваги, в порівнянні з натуральними аналогами. Штучна трава: не міняє свого зовнішнього вигляду в залежності від температурного сезону; вона не боїться дощу, снігу та інших природніх та температурних коливань; за покриттям штучна трава не потрібно доглядати, як за природнім покриттям (підливати, удобрювати, підстригати); також дане покриття не боїться УФ променів; йому не страшні шкідники.

   Використовуючи покриття на майданчиках Ви уникаєте ризиків додаткового травмування завдяки поліпропіленовій нитці, також трава не просідає і не витоптується. Покриття має унікальну пружність, а також зберігає вертикальне розміщення стебел. У штучної трави  значно вищі експлуатаційні  якості, у порівняні з натуральним аналогом,  це покриття можна використовувати 24 години на добу, 365 днів в році.

   Штучна трава – це також сучасний підхід для декорування власного простору. Жителі мегаполісів нерідко зіштовхуються з гострою потребою відчути затишок і тепло природи, проте не завжди це можливо, більшість площин міста покрита бетоном та асфальтом. Чудовим варіантом для вирішення даної проблеми є штучна трава. Місця та методи її просто вражають. Пропонуємо Вам ознайомитись з декількома варіантами: